Καλως ήλθατε στο Forum της ΕΑΘ. Μπορείτε να μεταφερθείτε και στο [a href="http://www.thessalonikidiveclub.gr"]site[/a]
'Eνωση Αυτοδυτών Θεσσαλονίκης - Forum
23-Μάιος-2022, 02:45:53 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Αρχική   Forum   ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ Ε.Α.Θ. Βοήθεια Ημερολόγιο Gallery Σύνδεση Εγγραφή Chat  
Σελίδες: [1]   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πλήρης Εξοπλισμός Κατάδυσης - Ευκαιρία - Πακέτο  (Αναγνώστηκε 304 φορές)
Fileasf
Μέλος ΕΑΘ - TDC Member
Jr. Χρήστης
*

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 30-Ιανουάριος-2022, 06:22:01 μμ »

Αγαπητοί την καλησπέρα μου !! Μετά από καιρό ήρθε η ώρα να δώσω τον εξοπλισμό μου μιας και αφήνω το χομπι μιας και πλέον τα καλοκαίρια μου είναι φούλ έξτρα και προβλέπεται να είναι έτσι για την προσεχή 10ετία. Ως εκ΄τουτου έβαλα την ακόλουθη αγγελία στο car την οποία και παραθέτω ακολούθως να την δείτε και εσείς εάν σας ενδιαφέρει. Προφανώς για τα μελη εδώ και για την περίπτωση που θα φύγουν όλα και δεν θα χρειαζεται να ασχοληθώ παραπάνω θα γίνει και μια καλύτερη τιμή.

Να είστε / είμαστε καλά και με υγεία πανω απο όλα.

Ακολουθή η αγγελία ->

https://www.car.gr/parts/view/319519593/  

Πωλούνται όλα τα ακόλουθα μαζι σαν σετ στα 1000 ευρώ ή μεμονωμένα όποια έχουν την τιμή αντίστοιχα. Προτιμώ κάποιος να τα πάρει όλα μαζί ώστε να χαρεί τα υπόλοιπα και σαν ένα δώρο. Απόλυτη παραλαβή από θεσσαλονίκη – Τρίλοφο για έλεγχο κιόλας και γιατί έχουν και τον ασήκωτο.

--Φιάλες--
Φιάλη Faber 18lt Ατσαλένια με μποτάκι, δίχτυ και χειρολαβή μεταφοράς (Θέλει τον υδροστατικό) €200
(Πουλήθηκε) Φιάλη Αλουμινίου 7 lt (Θέλει τον υδροστατικό) €100

--BCDs / Wing--
Tecline Donut 17 - Black With Comfort Harness και μαχαίρι €350
Polaris Sinus XT Μέγεθος Large €150
Mares Ένα Entry level που μου έκαναν δώρο (Μέγεθος XL αβρεχτο) €100
(Πουλήθηκε) Σαμάρι για την φιάλη μόνο με λουριά €50.

-- Ρυθμιστής / Υπολογιστής --
Σετ AquaLung Calypso €100
Μαχαίρι technisub €30
Θήκη μεταφοράς
Suunto Gekko (Θέλει μπαταρία) €100

-- Λοιπά --
SEAC SMB Marker Buoy + Reel και τα δύο με ανοξείδωτο κλιπ αυτά παίζει να έχουν 3 βουτιές €40.
1 Σημαδούρα κατάδυσης Seaman Sub €20
1 SCUBAPRO ανοξείδωτο Reel, κλιπς και 50μ Σκοινί €30
1 Στολή FALCON Large 5 χιλ. σαλοπέτα και 5 το από πάνω μακρύ μανίκι και κουκούλα €50
1 Στολή Large 2.5 χιλ. Καλοκαιρινή κοντομάνικη €30
1 Σετ Βατραχοπέδιλα νο 42 (Αυτά είναι ταλαιπωρημένα) + Μποτάκια Νο 42 Oceanic €50
2 σετ Γάντια ένα Mares και ένα Seaman Sub €20
Αδιάβροχο κουτάκι λαιμού / bcd για κλειδιά, Φώς σήμανσης νυχτερινό (Το πορτοκαλί δίπλα στο buoy)  + Φακός με clip (Θέλει μπαταρία, Το μαύρο δίπλα στο σαμάρι) €50
1 Τσαντα μεταφορας
« Τελευταία τροποποίηση: 25-Μάρτιος-2022, 09:55:56 πμ από Fileasf » Καταγράφηκε
Alkis
News Contributor
Moderator
Hero Χρήστης

« Απάντηση #1 στις: 27-Φεβρουάριος-2022, 01:30:19 μμ »

Κρίμα που τα πουλάς. Ελπίζω να μην εγκαταλείψεις και την κατάδυση
Δύσκολα μπορεί κάποιος να προμηθευτεί και πάλι όλα αυτά τα υλικά
Θα σου πρότεινα να κρατήσεις ένα πλήρες σετ. μπουκάλα βρίσκουμε.
Φυσικά όποτε θελήσεις παρέα εδώ είμαστε
Καταγράφηκε

Keep making bubbles !!!!!
Fileasf
Μέλος ΕΑΘ - TDC Member
Jr. Χρήστης
*

« Απάντηση #2 στις: 25-Μάρτιος-2022, 09:47:00 πμ »

Καλε δεν μου εστειλε μηνυμα οτι ελαβα απαντηση, τώρα το είδα αυτο. Μωρε ναί εντάξει απλά Αλκη μου σκέφτομαι ότι εχω να παω για βουτιά ασε πόσο καιρό και τα λυπάμαι να κάθονται. Και απο παρέα κυρίως επειδή δεν είμαι σχεδόν ποτέ σε ένα μέρος σταθερός και ήρεμος για Χ καιρό δεν κάθεται και η βουτιά (πέρα του να "νοικιάσω" εξοπλισμό εάν είμαι σε μέρος μακρια απο τον εξοπλισμό). Για αυτό κυριως.
Καλά να αγοράζονται δύσκολα όλα ναι μιας και σιγα σιγα τα αγόραζα αλλά εντάξει όταν με το καλό πω να βουτήξω μπορώ να νοικιάσω ξέρεις. Μακάρι να πηγαίνα για βουτιά συνέχεια εστω τα καλοκαίρια και τότε μια χαρα Χαμόγελο Χαμόγελο 
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε:  

Unique Hits: 8996768 Unique Hits: 8996768